Projenizin ihtiyaçları doğrultusunda size Özel Elektronik Donanım ve Yazılım Tasarımı çözümlerini sunmakta ve dilerseniz Seri Üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Arge

Günümüz dünyasında güçlü rekabet için Yeni Ürün ortaya koymak veya Mevcut Ürün ve Sistemlerinizi geliştirmek amacıyla sizlere Arge Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek 23 yıllık bilgi birikimimiz ışığında size özel projeler hazırlamaktayız. Tasarım aşamasından son kullanıcıya uzanan yolculuğunuzda  tüm Arge Hizmetlerini üstlenmekte ve neticesinde ortaya çıkan ürünlerimize sahip çıkmaktayız.

Üretim

Arge projeniz için hazırlanan tasarımlar sonucunda ortaya Prototip ürün çıkarıyor ve bunu takiben Pilot ürünü Laboratuvar ile  Saha Testlerine sokuyoruz. Onay alındıktan sonra ise seri üretime hazır hale getirmiş oluyoruz. Bu noktada dilerseniz sizin adınıza seri üretime geçiyor ve süreç içerisinde ortaya çıkabilecek satınalma, planlama ve kalite gibi konulardaki olası hataları kontrolümüzden geçiriyoruz.Sonuç olarak sizlere son kullanıcıya göndermeye hazır ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Teknik  Destek

Araştırma ve Geliştirme alanındaki yeteneğimiz problem çözmeyi seven alt yapımıza dayanmaktadır. Arge çalışmalarını yürüttüğümüz her projeyi sahiplenmekteyiz. Bu nedenle üretim sonrasında da sizlerin yanında olmak için teknik destek hizmeti sunmaktayız. 

Projeler

Gömülü Sistem Örnekleri

İletişim

Bize Ulaşın

Mercom Elektronik 2016 yılında 6 yeni projeyi hayata geçirmiş olmakla birlikte bu projeleren  4 adet proje üretilip, 2 adet proje ise Proje Dosyası ile olarak çözüm ortaklarına teslim edilmiştir. 2017 yılında geçen yılın son çeyreğinde başlağıdı 10.1 inch tablet ürün çalışmasını devem ettirmek olup 2017'nin ikinci yarısında ürünü bitirmeyi hedeflemektedir. 

 

 

 

 

 

" Her yeni güne yeni bir teknoloji"